Weterynarz w Katowicach – do jakiego gabinetu się udać?

Poszukujesz sprawdzonego weterynarza w Katowicach i nie wiesz do którego lekarza się udać? Oto lista polecanych przychodni weterynaryjnych w stolicy województwa śląskiego.

Gabinet Weterynaryjny „Vivet”

Lecznica została założona w 2015 roku z myślą o niesieniu pomocy wszystkim zwierzakom. Wykwalifikowany zespół weterynarzy oraz profesjonalny sprzęt medyczny gwarantują czworonożnym pacjentom zapewnienie najlepszej opieki. Jednym z bardziej doświadczonych pracowników przychodni jest lek. wet. Joanna Myczkowska. Gabinet zlokalizowany jest na ul. Sokolskiej 70. Telefon kontaktowy: 513 102 456.

Przychodnia Weterynaryjna Pimpek

Gabinet weterynaryjny znajduje się na ulicy Dębowej 19 w Katowicach. Miejsce to powstało z pasji i miłości do zwierząt. Zespół gabinetu stawia sobie za cel wysoką jakość oferowanych usług. Kierownikiem przychodni jest lek. wet. Sebastian Robakowski. W placówce znajduje się także salon pielęgnacji zwierząt. Telefon kontaktowy do gabinetu: 888 42 42 13.

Gabinet Weterynaryjny „DreamVet

Przychodnia zlokalizowana jest na ul. Powstańców 8/3, a jej właścicielkami są lek. wet. Magdalena Pawlik-Koniuszy oraz lek. wet. Zofia Przyłucka-Spałek. Doświadczony personel z troską i zrozumieniem podchodzi do każdego zwierzaka i zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług W gabinecie jest możliwość płatności kartą. W celu umówienia wizyty zalecany jest kontakt telefoniczny pod numerem 32 203 34 60.

Gabinet Weterynaryjny AS

Poradnia weterynaryjna została założona przez lek.wet. Joannę Grabowską w 2013 roku. Siedziba gabinetu znajduje się na ul. Jankego 218, w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Lecznica cały czas się rozwija i poszerza swoją ofertę. Doświadczeni lekarze weterynarii oferują kompleksowe leczenie naszych czworonożnych przyjaciół w miłej i przyjaznej atmosferze. Telefon kontaktowy do gabinetu: 790 224 709.

Przychodnia weterynaryjna Michał Skolik

Lecznica powstała w 1995 roku na ul. Krasińskiego 29, na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Wizyty w przychodni można umawiać pod numerem telefonu 784 555 766. Podstawę zespołu stanowi lek. wet. Michał Skolik. Placówka zatrudnia na stałe trzech lekarzy weterynarii. Gabinet zapewnia szybkie i kompleksowe leczenie naszych pupili. Dodatkowo w ofercie przychodni znajdują się wizyty domowe.

Źródło: WikiZOO – portal o zwierzętach