dźwigi katowice

Wynajem dźwigów w Katowicach 24 h / 7 dni w tygodniu

Szukasz dźwigu na wynajem w Katowicach? Skorzystaj z oferty lidera usług dźwigowych na Śląsku – Sołtys sp. z o. o. Nasz numer telefonu jest czynny całą dobę, 365 dni w roku.

Firma Sołtys oferuje:

  • Profesjonalne usługi dźwigowe w całej Polsce
  • Ciężkie dźwigi na wynajem – Oświęcim i okolice
  • Terminowe oraz precyzyjne realizowanie zleceń

Wybierz nas, jeżeli zależy ci na profesjonalnym zrealizowaniu twoich prac. Jesteśmy jedną z największych firm dźwigowych działających na terenie Śląska. Świadczymy usługi dźwigowe na terenie całych Katowic. Ciężkie dźwigi na wynajem z naszej firmy dojeżdżają w każde wskazane przez klienta miejsce, terminowo i na czas. W Katowicach dźwig może być już w 2-3 godziny od zgłoszenia. Tylko my tak szybko reagujemy na otrzymane zlecenie.

Mamy jedną z najlepszych flot na południu Polski. W naszej bazie czekają na ciebie żurawie mogące unieść 350 ton, a także kilkanaście mniejszych maszyn, z których korzystamy w terenie mocno zurbanizowanym. Wykonujemy prace trudne i wymagające współpracy dwóch dźwigów. Doskonale radzimy sobie z infrastrukturą znajdującą się na miejscu podnoszenia (np. z sieciami energetycznymi, rurociągami). Doświadczenie operatorów pozwala ominąć przeszkody, co daje nam możliwość realizowania skomplikowanych zadań w całej Polsce.

Możemy się pochwalić wieloma pracami, zrealizowanymi nie tylko na terenie miasta Katowice. Mamy na koncie tysiące realizacji na terenie największych placów budowy w Polsce. Usługi dźwigowe świadczyliśmy również na Śląsku i w Zagłębiu; pracowaliśmy przy budowie autostrad, wiaduktów i dróg. Znają nas firmy produkcyjne i zakłady przemysłowe, m.in. elektrownie i elektrociepłownie. Również tam działały nasze dźwigi na wynajem, demontując i montując elementy linii technologicznych, suwnic lub innych konstrukcji stalowych. Każdorazowo zlecone nam prace zakończyły się sukcesem.

Dzieje się tak m.in. dzięki profesjonalizmowi operatorów maszyn oraz przygotowaniom czynionym w centrum technologicznym. Inżynierowie planują przebieg podnoszenia i pilnują, by było ono zrealizowane w sposób bezpieczny i rzetelny. Możesz nam zaufać w kwestii ciężkich dźwigów. Znamy się na tym doskonale!

Jeżeli potrzebujesz dźwig zadzwoń pod numer +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail na adres dzwigi@soltys.org

Więcej informacji znajdziesz na stronie

Dźwigi Katowice

soltys_logo_ok