Szukasz trenera personalnego dla kobiet? Wiemy, do kogo warto się zgłosić

Trener personalny to dziś bardzo poszukiwany specjalista. Coraz więcej osób rozumie, że indywidualne treningi przynoszą zdecydowanie najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie. To gwarancja zrealizowania swoich celów, utrzymania motywacji, braku kontuzji i niepopełniania błędów technicznych. Jeśli właśnie szukasz trenera personalnego dla kobiet w Katowicach, to mamy dla Ciebie rekomendację. Szczegóły znajdziesz w naszym artykule.

Spróbuj w Ladies Boxing Brigade – nie będziesz żałować

Ladies Boxing Brigade to bardzo ciekawy projekt, za który odpowiada Joanna Orlińska – ceniony trener personalny dla kobiet, licencjonowany instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Joanna jest specjalistką od pracy z kobietami, dzieląc się z nimi nie tylko rozległą wiedzą i własnymi doświadczeniami, ale także zarażając je optymizmem i wielką pasją do sportu.

Zajęcia w Ladies Boxing Brigade odbywają codziennie w COB Fitness Premium Club w Katowicach przy ulicy Wesołej 3. Cieszą się bardzo dużą popularnością wśród mieszkanek Katowic – w treningach uczestniczą dziewczyny z całego miasta, między innymi z Piotrowic-Ochojca czy Brynowa. Godziny treningu są ustalane indywidualnie, dlatego na pewno znajdziesz okienko w swoim grafiku. Szczegóły sprawdź na stronie https://fit-boxing.pl/.

Zajęcia z fitboxingu – na czym to polega?

Fitboxing to bardzo efektywny i efektowny trening, który łączy w sobie elementy fitnessu, boksu, crossfitu, treningu funkcjonalnego i interwałowego. Jest świetnym wyborem dla pań, które chcą w możliwie jak najkrótszym czasie wzmocnić całe ciało, zadbać o wszystkie partie mięśniowe, wyrzucić z siebie złe emocje, a przy tym dobrze się bawić.

Ogromną zaletą fitboxingu jest to, że treningi nigdy nie są nudne. Trener personalny regularnie włącza nowe elementy do planu treningowego, unikając schematyczności i tym samym eliminując ryzyko popadnięcia w rutynę, która bardzo osłabia motywację do uprawiania sportu.

Czego potrzebujesz, aby zacząć ćwiczyć pod okiem trenera personalnego?

Przede wszystkim nie zaczynaj od kupowania najdroższych ubrań, butów i różnego rodzaju akcesoriów. Ćwiczyć możesz w wygodnych legginsach, dobrym staniku czy topie i solidnym obuwiu sportowym, wcale nie najmodniejszej marki.

Podstawą jest Twoja motywacja. Jeśli masz silne postanowienie, aby zmienić coś w swoim życiu i chcesz to osiągnąć poprzez sport, to już jesteś na dobrej drodze. Regularne treningi pozwolą Ci nie tylko poprawić sylwetkę i wzmocnić całe ciało, ale też pozbyć się złych emocji, zredukować stres i odbudować pewność siebie. Mogą być też Twoją odskocznią od codziennych obowiązków domowych czy zawodowych.

Zacznij więc od umówienia się na pierwszy trening pod okiem profesjonalnego trenera personalnego dla kobiet i – to bardzo ważne – nie zrażaj się tym, że nie możesz wykonać każdego ćwiczenia. To zupełnie normalne u osób mających duże zaległości treningowe. Krok po kroku dojdziesz do dużo lepszej formy, czego dopilnuje Twój trener.