Szukasz drzwi w Katowicach? Zajrzyj do salonu DRZWI INSIDE

Dobry salon drzwi to miejsce, od którego warto zacząć poszukiwania swojej wymarzonej stolarki. Nie zastąpią tego ani godziny spędzone na przeglądaniu stron producentów, ani wertowanie nawet najpiękniej wydanych katalogów. Drzwi przed zakupem trzeba obejrzeć, dotknąć ich i przekonać się, czy rzeczywiście spełniają nasze oczekiwania estetyczne, jakościowe i technologiczne. Znamy sprawdzony adres: w poszukiwaniu drzwi w Katowicach udaj się do salonu marki DRZWI INSIDE. Sprawdź, dlaczego warto.

Fachowe doradztwo

Zakup drzwi może się wydawać bardzo prostym zadaniem, ale tylko do momentu, w którym nie zorientujemy się, jak ogromne są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami. Nie chodzi tylko o wygląd, materiał czy rodzaj okleiny, ale także kwestie czysto techniczne, związane chociażby ze sposobem montażu, otwierania czy rodzajem wypełnienia.

Jeśli nie wiesz, czy lepszym wyborem dla Ciebie będą drzwi bezprzylgowe czy przylgowe, chcesz sprawdzić, czy rzeczywiście warto dopłacić za drzwi drewniane, a także omówić pewne wątpliwości z fachowcem, to nie pozostaje Ci nic innego jak odwiedzić salon DRZWI INSIDE w Katowicach.

Na miejscu skorzystasz z fachowego doradztwa, dzięki któremu nie popełnisz podstawowych błędów mogących rzutować na komfort korzystania z drzwi, ich trwałość oraz estetykę (np. z powodu nieprawidłowego dopasowania drzwi do wybranego stylu wykończenia wnętrza).

Ogromny wybór drzwi wewnętrznych, wejściowych i zewnętrznych

Dobry salon drzwi w Katowicach musi oferować szeroki wybór stolarki zarówno do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz budynku. To ważne szczególnie dla inwestorów będących na etapie wykańczania domu, którzy chcą kupić w jednym miejscu drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

O ile w przypadku modeli wewnętrznych wybór w głównej mierze sprowadza się do kwestii estetycznych i funkcjonalnych, o tyle znacznie więcej szczegółów należy wziąć pod uwagę na etapie zakupu drzwi zewnętrznych. Tutaj liczy się także parametr przenikalności cieplnej (ma ogromny wpływ na koszty ogrzewania oraz komfort termiczny mieszkańców) czy skuteczność ochrony przed włamaniem.

Dlatego tak ważne jest, aby móc oprzeć się na doświadczeniu i praktycznej wiedzy specjalisty, który znając budżet i oczekiwania klienta zaproponuje najlepszy możliwy model drzwi.

Dodajmy, że w salonie DRZWI INSIDE w Katowicach znajdziesz również drzwi wejściowe, nazywane wewnątrzklatkowymi.

Porównasz wstępnie wybrane modele

Zakup drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych bez ich wcześniejszego obejrzenia na żywo jest sporym ryzykiem. Nie możesz mieć pewności, jak drzwi prezentują się w naturalnym świetle, jaka jest ich faktura, a także czy wygodnie się z nich korzysta. Tego nie zastąpi nawet najwyższej jakości zdjęcie czy film reklamowy w Internecie.

Odwiedzając salon drzwi w Katowicach zyskasz możliwość porównania kilku modeli i na tej podstawie podejmiesz najlepszą decyzję, mając gwarancję, że wybrane drzwi po zamontowaniu w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Zainspirujesz się

Jeśli nie wiesz dokładnie, jakie drzwi Ci się podobają, nie jesteś na bieżąco z ofertą producentów, a przy tym brakuje Ci czasu na przeglądanie stron internetowych i katalogów, to poświęć jedno popołudnie na wizytę w salonie DRZWI INSIDE w Katowicach.

Na miejscu znajdziesz dziesiątki modeli czołowych producentów, w tym Porta, Pol-Skone, DRE, DELTA, Barański, Erkado, Korona i Eurodoor. Wizyta w salonie pozwoli Ci w krótkim czasie wybrać dokładnie takie drzwi, jakie najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania pod względem wyglądu, jakości wykonania, kolorystyki, faktury, a także cech użytkowych.

Dostaniesz bardzo dobrą cenę

Zakup kilku czy tym bardziej kilkunastu par drzwi, w dodatku w komplecie z drzwiami zewnętrznymi, to spore obciążenie finansowe. Tym bardziej warto wybrać się do dobrego salonu stacjonarnego w Katowicach, w którym otrzymasz bardzo dobrą ofertę, uwzględniającą indywidualny rabat.

Zdradzimy, że zakup w salonie praktycznie zawsze jest bardziej opłacalny niż bezpośrednio od producenta, czy nawet w Internecie.

Skorzystasz z usługi montażu

Kupując drzwi w salonie DRZWI INSIDE możesz od razu zamówić usługę fachowego montażu. To nie tylko sposób na to, aby cieszyć się perfekcyjnie osadzonymi drzwiami, ale też… zaoszczędzić aż 15%. Taka jest różnica w podatku VAT między zakupem samych drzwi (23% VAT) a drzwi z usługą montażu (8% VAT).

W poszukiwaniu drzwi w Katowicach odwiedź salon DRZWI INSIDE w Centrum Handlowym HOME CONCEPT. Na miejscu znajdziesz nie tylko drzwi, ale też niezbędne akcesoria, w tym klamki, szyldy czy listwy maskujące. Zajrzyj też na oficjalną stronę internetową salonu – https://www.drzwi-inside.pl/.