Diebold Nixdorf organizuje Dzień Otwarty w swoim biurze w Katowicach

Diebold Nixdorf Day Katowice 2.1. to szansa na lepsze poznanie firmy będącej liderem w dostarczaniu oprogramowania dla sieci handlowych i banków. To również szansa na spędzenie czasu z jej pracownikami w biurze firmy w Katowicach i zostanie jednym z nich.

Diebold Nixdorf (NYSE: DBD), światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla sektora bankowego i sieci handlowych, zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w Dniu Otwartym organizowanym we wtorek, 28 września, w katowickim biurze firmy.

Wydarzenie, które będzie obejmować prezentację firmy, jej produktów i pracowników oraz rozmowy rekrutacyjne, jest częścią szeroko zakrojonej ekspansji Diebold Nixdorf w sektorze oprogramowania dla biznesu.

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży oprogramowania i szukasz ofert w okolicach Katowic, Diebold Nixdorf jest miejscem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy dopiero kończysz szkołę czy Twoja kariera zawodowa już się rozpoczęła wiele lat temu. – mówi Adrian Gawryś, Dyrektor pionu Retail Software Global Practice. – Obecnie rozbudowujemy nasze Globalne Centrum w Katowicach, gdzie rozwijamy nowe produkty oraz dostarczamy technologie, które od lat zmieniają doświadczenia zakupowe Klientów. Szukamy utalentowanych ludzi, którzy będą rozwijać się razem z nami.”

Firma Diebold Nixdorf tworzy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla znanych sieci handlowych oraz banków na całym świecie. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z produktów firmy, w bezpieczny i wygodny sposób płacąc za swoje zakupy czy za paliwo, korzystając z kasy samoobsługowej w supermarkecie czy kupując nowe ubrania w ulubionej galerii handlowej.

Szczegóły:

Data: Wtorek, 28 września 2021 r.

Czas: 10:00 – 12:00 oraz 16:00 – 19:00

Lokalizacja: Gawronów 4, 40-527 Katowice

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu oraz zadeklarować swój udział kliknij tutaj.

O Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf, Incorporated (NYSE: DBD) jest światowym liderem w dziedzinie tzw. connected commerce, dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla sieci handlowych i banków na całym świecie.

Automatyzujemy, digitalizujemy i zmieniamy sposób, w jaki ludzie dokonują transakcji bankowych i płacą za swoje zakupy. Współpracujemy z największych instytucjami finansowymi oraz największymi sprzedawcami detalicznymi na świecie. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania, które każdego dnia w wygodny, bezpieczny i efektywny sposób łączą kanały cyfrowe i fizyczne dla milionów konsumentów. Firma jest obecna w ponad 100 krajach i zatrudnia około 22 000 pracowników na całym świecie.